Terasa, místo pro život
+420 212 240 825

DESIGNBLOK 2016


V naší expozici jste mohli vidět novinku - venkovní sedací sestavu Kumo (Manutti), nejpopulárnější a nejprodávánější sestavu Grid (Gloster), nízké křeslo Bay od stejné značky, hliníkovou jídelní sestavu italské značky Fast a vlastní výrobky ze zakázkového šití, které realizujeme z francouzských akrylových látek Sunbrella značky Dickson.
Kde: Průmyslový palác, Výstaviště Holešovice, Praha
Haly a stánky: pravé křídlo
Termín: 27.-31.10.2016

       

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2016


Na veletrhu For Gastro & Hotel, který je pořádán na výstavišti v Letňanech, uvidíte profesionální motorem poháněný slunečník značky Glatz, nerezová lehátka od značek Royal Botania, Glosteru, terasu značky WPC – WOODPLASTIC, venkovní hliníkový nábytek Fast a mnoho dalšího.
Kde: výstaviště Letňany, Praha
Haly a stánky: hala 1, expozice G16
Termín: 29.9.-2.10.2016

         

Veletrh FOR ARCH 2016


Veletrh For Arch je stavebním veletrhem s nejdelší tradicí. Na našem stánku uvidíte terasy WPC – WOODPLASTIC a hliníkový venkovní nábytek Fast.
Kde: výstaviště Letňany, Praha
Haly a stánky: hala 2, expozice B11
Termín: 20.-24.9.2016

     


FOR GARDEN 2017


DESIGHAKER 2016


Na veletrzích For Garden a Designshaker, které probíhají souběžně v pražských Letňanech, jsme Vám nabídli nábytek ve dvou expozicích.
Na velektrhu For Garden v hale 1 jste viděli nabídneme tradiční zahradní nábytek z moderních materiálů (teakové dřevo, umělý ratan, textilenové výplety...) - sedací sestavy i jídelní nábytek a také slunečníky švýcarské značky Glatz a Suncomfort.
V hale 4 na designovém veletrhu DESIGSHAKER, jste viděli luxusní venkovní nábytek a slunečníky značek Gloster, Manutti, Royal Botania, Roda, Tuuci, a také novou kolekci Starling české značky Todus.
Kde: výstaviště Letňany, Praha
Haly a stánky:
DESIGNSHAKER: hala 4, expozice č.A13
FOR GARDEN: hala 1, expozice č.A10
Termín: 17 - 20.3.2016

       

     


Veletrh TOP GASTRO & HOTEL 2016


Mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely a restaurace se každoročně uskuteční v Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích. Naše expozice bude prezentovat profesionální gastroslunečníky švýcarské značky Glatz a Shademaker, venkovní nábytek, který lze použít také pro restaurace, hotely a wellnes, jako jsou značky Stern, Fast, Slide a Fiam.

Kde: výstaviště Holešovice, Praha
Haly a stánky:
Průmyslový palác
Termín: 18.-21.2.2016