Terasa, místo pro život
+420 212 240 825

Persoon Rimini

Výrobce: Persoon

Zahradní nábytek z umělého ratanu Rimini značky Persoon. Kolekce Rimini má lehký hliníkový rám, který je opleten masivním půlkulatým hrubě drásaným umělým ratanem, který připomíná ratan přírodní.

Kolekce Rimini obsahuje nízké křeslo, podnožku, polohovací sedačku/lehátko a modulovou sestavu, která se skládá ze dvou dílů - středového a rohového dílu.

Modulová sedací sestava Rimini nabízí několik dílů, díky kterým si můžete svou sedací sestavu sestavit dle svých představ a prostorových možností.
Barva je tmavě šedá (barva umělého ratanu) a polstry/opěrné polštáře, které jsou součástní jednotlivých nábytků kolekce, jsou v barvě světle šedé (light grey) a jsou z materiálu Olefin.
Materiál Olefin je syntetická tkanina s vynikajícími vlastnostmi pro venkovní použití, vhodná i do zátěžových provozů. Vlastnosti: odolnost vůči otěru, odolnost v tahu, vysoká světlostálost, příjemná na omak, odolná vůči skvrnám, odpuzuje nečistoty a rychleschnoucí. Polstry a opěrné polštáře jsou rychleschnoucí a snímatelné na zip (dají se vyprat). Součástí kolekce jsou také dva zahradní stolky - jeden s konstrukcí z umělého ratanu a výklopnou teakovou deskou a druhý - sada zahradních stolků, které se dají zasunout do sebe, z teakového dřeva.

Položky kolekce lze kombinovat s položkami z kolekce Rimini Olefin Dining.

Vybrané fotografie kolekce
Sleva 20%
Vystaveno
Bestseller
Vystaveno
Podnožka Rimini, Persoon

Cena 5 619 Kč
Vystaveno
Bestseller
Vystaveno
Vystaveno
Bestseller
Vystaveno
Bestseller