Terasa, místo pro život

Vondom Milos

Výrobce: Vondom
Kolekce Milos je výsledkem první spolupráce společnosti Vondom s francouzským návrhářem Jean-Marie Massaudem. Je příkladem toho, jak lze skloubit jednoduchost a funkčnost a vytvořit elegantní a pohodlnou kolekci venkovního nábytku. Tato kolekce se vyznačuje měkkými křivkami a klade důraz na pohodlí.
Jean-Marie Massaud: "Různé položky kolekce jsou jako skály jemně tvarované větrem a vlnami, které vytvářejí typickou středomořskou krajinu. Mým záměrem bylo přinést do Vondomu nekartézské plánování, které můžete organicky kombinovat jako život na útesu."
Inspirací pro kolekci Milos je příroda a Massaudovi se to podařilo vyjádřit výběrem materiálů a rozmanitých textur. Dřevo a polyuretan tvoří modulární pohovku a dvě křesla v různých provedeních, která vybízejí k posezení a relaxaci. Lehký beton v kombinaci se dřevem tvoří nízké stolky, které spolu s květináči se štukovou povrchovou úpravou dodávají celku rustikální estetiku.
Milos je velmi univerzální kolekce. Jednotlivé kusy mohou kontrastně zapadnout do velmi moderního prostředí stejně jako do dokonalé harmonie s venkovní krajinou, a to jak v obytném prostředí nebo na velké hotelové terase.